Jedu autem a vedle mě v protisměru kluk na koloběžce přeletěl přes řídítka na silnici. Zmatený, krev z hlavy, z břicha, pět lidí zastavilo, pomáhalo, volalo sanitku, policii. Nabízela jsem že ho odvezu,jenže měl 17, muselo se čekat na otce. Sanitky prý nejsou, nejdřív za hodinu. #nehoda#koloběžka#prvnípomoc#CZ