Premiér Andrej Babiš oznámil, že nový zákon o plošném zákazu mobilních telefonů ve školách, který se bude vztahovat na žáky do konce povinné školní docházky, by měl vstoupit v platnost od září 2027, přičemž jeho cílem je zlepšení duševního zdraví dětí a snížení problematického používání těchto zařízení. #školství#mobily#vzdělávání
"Žádné mobily v lavicích? Izrael chystá velkou změnu! Od února budou žáci základek bez telefonů. Možná konečně zaměříme pozornost na učení místo na screeny! 📚🤔 #zš#izrael#mobilynavyne"